Stanie na rękach

05.02.2022
POZIOM POCZĄTKUJĄCY i średniozaawansowany

Szkolenie ma na celu wyposażenie uczestników szkolenia w
podstawową wiedzę na temat procesu nauczania stania na rękach.
Program szkolenia obejmuje ukierunkowaną rozgrzewkę, etapu nauczania stania na rękach, tworzenie regresji i progresji ćwiczeń dla osób o różnym poziomie zaawansowania, sposoby asekuracji i samoasekuracji, ćwiczenia uzupełniające i dyskuję na temat najczęstszych błędów.

 

 

 

 

 

 

podstawy ćwiczenia na kółkach

05.03.2022
POZIOM POCZĄTKUJĄCY

Szkolenie ma na celu wyposażenie uczestników szkolenia (w teorii i praktyce) w podstawy wiedzy na temat procesu nauczania ćwiczeń na kółkach. Szkolenie podstawowej obejmuje elementy: wspieranie ciągiem (muscle-up), ring-dip, wspieranie wychwytem, stanie na barkach Program szkolenia obejmuje: ukierunkowaną rozgrzewkę,​ ćwiczenia bazowe, metodykę nauczania i technikę wykonania wybranych elementów​ tworzenie regresji i progresji ćwiczeń dla osób o różnym poziomie zaawansowania​ sposoby asekuracji i samo asekuracji,​ ćwiczenia uzupełniające,​ dyskusję i najczęstsze błędy.

podstawy ćwiczenia na drążku

09.04.2022
POZIOM POCZĄTKUJĄCY

Szkolenie ma na celu wyposażenie uczestników szkolenia (w teorii i praktyce) w podstawy wiedzy na temat procesu nauczania ćwiczeń na drążku. Szkolenie na poziomie podstawowym obejmuje elementy: Wejście siłowe, wspieranie wychwytem, wymyk, ćwiczenia wzmacniające. Program szkolenia obejmuje: ukierunkowaną rozgrzewkę,​ ćwiczenia bazowe, metodykę nauczania i technikę wykonania wybranych elementów​ tworzenie regresji i progresji ćwiczeń dla osób o różnym poziomie zaawansowania​ sposoby asekuracji i samo asekuracji,​ ćwiczenia uzupełniające,​ dyskusję i najczęstsze błędy.

 

 

 

 

 

 

podstawy ćwiczeń akrobatycznych

07.05.2022
POZIOM POCZĄTKUJĄCY

Szkolenie ma na celu wyposażenie uczestników szkolenia (w teorii i praktyce) w wiedzę dot. procesu nauczania podstawowych ćwiczeń akrobatycznych. Szkolenie podstawowe obejmuje elementy: odbicie, podskok, przewroty w przód i w tył z różnych pozycji wyjściowych do różnych pozycji końcowych; przerzut bokiem do różnych pozycji końcowych, lądowanie. Program szkolenia obejmuje:​ ukierunkowaną rozgrzewkę,​ ćwiczenia bazowe technika odbicia/wyskoku/podskoku/lądowania + kształtowanie sylwetki, metodykę nauczania i technikę wykonania wybranych elementów​- tworzenie regresji i progresji ćwiczeń dla osób o różnym poziomie zaawansowania,​ sposoby asekuracji i samo asekuracji,​ ćwiczenia uzupełniające,​ dyskusję i najczęstsze błędy.

podstawy ćwiczeń na poręczach

11.06.2022
POZIOM POCZĄTKUJĄCY

Szkolenie ma na celu wyposażenie uczestników szkolenia (w teorii i praktyce) w podstawy wiedzy na temat procesu nauczania ćwiczeń na poręczach. Szkolenie na poziomie podstawowym obejmuje elementy: zamach w zwisie i podporze, poziomkę, pompkę na poręczach, stanie na barkach. Program szkolenia obejmuje:​ukierunkowaną rozgrzewkę,​ ćwiczenia bazowe, metodykę nauczania i technikę wykonania wybranych elementów​ tworzenie regresji i progresji ćwiczeń dla osób o różnym poziomie zaawansowania​ sposoby asekuracji i samo asekuracji,​ ćwiczenia uzupełniające,​ dyskusję i najczęstsze błędy. W optymalnych warunkach pogodowych, część szkolenia zostanie przeprowadzona na świeżym powietrzu.